Nokaut w siódmej minucie

30 lipca 2010 | Sport | Sefan Szczepłek
Kamil Grosicki był jednym z najaktywniejszych piłkarzy Jagiellonii, szczególnie w drugiej połowie meczu z Arisem
źródło: PAP

Jagiellonia – Aris 1:2. Białostocki zespół zagrał najlepiej z polskich drużyn, ale w Lidze Europejskiej zapewne nie wystąpi

Aris Saloniki to w europejskiej skali przeciwnik przeciętny, ale dla Jagiellonii trochę za mocny. W pierwszej jedenastce greckiego zespołu wybiegło tylko dwóch Greków – bramkarz i środkowy obrońca. A poza nimi czterech Hiszpanów, dwóch Brazylijczyków, Tunezyjczyk, Chorwat i Kolumbijczyk. W dodatku trener jest powszechnie znany w świecie: Argentyńczyk Hector Raul Cuper poznał nawet smak finału Ligi Mistrzów (z Valencią).

– Ja ich wszystkich bardzo szanuję – powiedział przed meczem trener Jagiellonii Michał Probierz. – Ale nie zamierzam się ich bać i wmawiam to samo piłkarzom. Jeśli boisz się przeciwnika to nie wychodź na boisko. Nie wiem, jakim wynikiem zakończy się mecz, ale wiem, jak się...