Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Byki i Niedźwiedzie już w rękach rynkowej elity

26 marca 2020 | Ekonomia i rynek | Adam Roguski
Rozdanie  nagród transmitowane  w Parkiet TV poprowadzili Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu”, i Marcin Piasecki, redaktor zarządzający „Rzeczpospolitej”.
źródło: materiały prasowe
Rozdanie nagród transmitowane w Parkiet TV poprowadzili Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu”, i Marcin Piasecki, redaktor zarządzający „Rzeczpospolitej”.

Wydarzenie › Świętowanie zeszłorocznych sukcesów zbiegło się ze zwieraniem szyków w czasach dużej niepewności. Adam Roguski adam.roguski@parkiet.com

Pandemia paraliżuje życie społeczne i gospodarcze, część aktywności przenosi się do świata wirtualnego. Choć nie było możliwości zorganizowania uroczystej ceremonii – nagrody redakcji „Parkietu" nie mogły nie zostać przyznane. I tak jak gale co roku gromadziły liczne grono gości, tak program z ogłoszeniem laureatów na naszym portalu parkiet.com i w naszym kanale na YT przyciągnął wyjątkowo dużo widzów.

Wzorcowe spółki

– W 2019 r. gospodarki i rynki były zalane gotówką, firmy rosły w siłę, płacąc często sowite dywidendy. Może brakowało tylko szerokiej hossy na GPW, zwłaszcza na tle bijących rekordy indeksów światowych – powiedział Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu". – Wszystko się zmieniło w ciągu kilku ostatnich tygodni. Mam nadzieję, że za rok o tej porze nikt już nie będzie pamiętał o koronawirusie, a wszyscy, w tym zwłaszcza inwestorzy, będą cieszyć się mocnym odbiciem gospodarki, w tym rosnącymi indeksami giełdowymi – podkreślił. Byki i Niedźwiedzie cieszą się prestiżem, bo to nagrody przyznawane przez dziennikarzy i redaktorów „Parkietu" – najstarszego w Polsce dziennika gospodarczo-finansowego. Uwzględniamy wiele aspektów: wzrost kursu, rozwój, wyniki finansowe,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum to wszystkie treści publikowane w "Rzeczpospolitej" od 1993 roku.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej" na miesiąc z rabatem 50%!

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11618

Wydanie: 11618

Spis treści

Reklama

Ściągawka przedsiębiorcy

Nieprzypisane

Zamów abonament