Messi też kupił klub
Leo Messi poszedł w ślady Cristiano Ronaldo i zainwestował w hiszpański klub. Chce z nim wejść na sam szczyt.
Kilka tygodni temu pojawiła się w mediach informacja, że Ronaldo nabył 25 proc. udziałów w Almerii, występującej obecnie w drugiej lidze hiszpańskiej i walczącej o powrót do La Ligi.
Ten wybór to nie przypadek. Od 2025 r. prezesem klubu jest saudyjski biznesmen Mohamed Al-Khereiji, a 41-letni Portugalczyk wciąż jest najlepszym ambasadorem arabskiej ligi. W Al-Nassr gra od 2023 r. i choć jego relacje z tamtejszymi działaczami układają się różnie, nie wrócił do Europy, ani nie wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Kontynuuje karierę na Bliskim Wschodzie.
– Od dawna moją ambicją...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta


![[?]](https://static.presspublica.pl/web/rp/img/cookies/Qmark.png)
