Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Usuń stres i ćwicz

11 kwietnia 2001 | Moja Kariera | GR

Szkolenia Jeannette Vos o rewolucji w uczeniu

Usuń stres i ćwicz

GRAŻYNA RASZKOWSKA

Każdy ma swój wyjątkowy styl uczenia się, myślenia i pracy. Każdy też, niezależnie od wieku, potrafi przyswajać wiedzę, pod warunkiem, że robi to w odpowiedni dla siebie sposób - nie w stresie i nie pod presją.

Warunkiem powodzenia w nauce i karierze zawodowej jest poznanie własnego stylu nauki i pracy. Trudności w nauce w 80 proc. związane są ze stresem. Kiedy usuniemy stres- znikają - przekonuje Jeannette Vos, współautorka głośnej książki "Rewolucja w uczeniu". W ubiegłym tygodniu w ramach cyklu - Autorytety, organizowanego przez wrocławską firmę Golden Mark przeprowadziła w Warszawie jednodniowe seminarium. Szkoda, że wśród słuchaczy tak niewielu było przedstawicieli oświaty, większość stanowili reprezentanci działów personalnych firm, działów szkoleń, z wiedzy Vos korzystali też marketingowcy.

W szkołach bez zmian

Silny, długotrwały stres potrafi w ogóle zahamować postępy w nauce. Dziś, tak jak kilkadziesiąt lat temu, takim stresogennym miejscem jest szkoła, która nie sprzyja...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2288

Spis treści
Zamów abonament