Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Lista płac internautów

11 kwietnia 2001 | Moja Kariera | WS
źródło: Nieznane

Zarobki Sondaż internetowego serwisu rekrutacyjnego jobpilot.pl

Lista płac internautów

WOJCIECH STARUCHOWICZ

Najlepiej zarabiają pracownicy firm z sektora finansowego - prawie trzy razy więcej niż ci z sektora zaawansowanych technologii (IT) i pięć razy więcej niż zatrudnieni w sferze budżetowej. Nieźle też zarabia się w firmach konsultingowych i doradztwa personalnego. Tak wynika z informacji zgromadzonych przez internetowy serwis rekrutacyjny jobpilot.pl.

Prowadzi on swoistą listę płac, dostępną tylko w Internecie ( www.jobpilot.pl/salarytest/ ). Można w niej porównać swoje zarobki z osiąganymi przez innych zatrudnionych na podobnym stanowisku (po wprowadzeniu adresu e-mailowego wypełnia się specjalny test; pocztą elektroniczną otrzymuje się informacje o sondażu). Zestawienie przygotowane przez jobpilot zostało sporządzone na podstawie danych zebranych od ponad 14 000 polskich użytkowników sieci. 37 proc. pracuje w firmach zatrudniających mniej niż 50 osób, 27 proc. - w przedsiębiorstwach mających 100-500 pracowników, a 23 proc. - ponad 500...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2288

Spis treści
Zamów abonament