Uczelnie pierwszego i drugiego wyboru
Uczelnie pierwszego i drugiego wyboru
Ponad 200 niepaństwowych uczelni jeszcze przyjmuje kandydatów na studia. Opłaty za studia są zbliżone do cen z uczelni państwowych, w Warszawie są znacznie wyższe niż w uczelniach z mniejszych ośrodków. Nasi reporterzy sprawdzili, co oferują kandydatom najlepsze uczelnie z naszego rankingu.
- W tym roku naszą szkołę wybrało wielu przyszłych studentów, którzy nawet nie próbowali zdawać gdzie indziej - mówi Ewa Wiśniewska, dyrektor Biura Promocji w warszawskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. - Inne szkoły niepaństwowe narzekają na brak studentów, u nas jest ich więcej niż w ubiegłym roku. Kierunkiem szczególnie interesującym w naszej ofercie jest zarządzanie w języku angielskim.
Oprócz tego w WSPiZ można studiować prawo (za 7 tys. zł rocznie na dziennych i 5,8 tys. zł na zaocznych), zarządzanie i marketing ze specjalnością informatyka w zarządzaniu (za 7,6 tys. zł), finanse i bankowość oraz administrację.
Wyższa...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta