W biurach maklerskich
W biurach maklerskich
Amer Brokers -- Od początku czerwca br. klienci tego biura mają możliwość zaciągnięcia w Amer Banku dwóch rodzajów kredytów na zakup akcji. Pierwszy z nich to kredyt prosty, drugi -- linia kredytowa. Bank obniżył również minimalną kwotę udzielanego kredytu z 50 do 20 tys. zł.
Obecnie więc o kredyt będą mogli ubiegać się klienci posiadający na rachunku w Amer Brokers równowartość co najmniej 40 tys. zł. Bank obniżył również oprocentowanie i skrócił czas oczekiwania na środki kredytowe.
Amer Brokers do końca br. nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku inwestycyjnego oraz za podpisanie umowy o telefoniczne lub faksowe składanie zleceń. Biuro poinformowało również o przedłużeniu czasu przyjmowania zleceń telefonicznych (do godz. 10. 30) i o otwarciu nowego punktu obsługi klienta w centrum Warszawy.
Kr. Ł.


![[?]](https://static.presspublica.pl/web/rp/img/cookies/Qmark.png)