Teleks

04 marca 2000 | Sport | MC

TELEKS

Łucznicy bez medali

Po piątkowych strzelaniach pucharowych w rozgrywanych w Spale łuczniczych halowych mistrzostwach Europy wiadomo, że reprezentanci Polski nie zdobędą medalu w konkurencjach indywidualnych. Najbliżej bezpośredniej walki o medale była Anna Łęcka w konkurencji strzelania z łuku klasycznego. Łuczniczka Sokoła Radom dotarła do 1/4 finału, w którym dopiero w dogrywce uległa 9:10 Francuzce Alexandrze Fouace. Łęcka została sklasyfikowana na 5. miejscu. Na tym samym etapie odpadł z rywalizacji Grzegorz Targoński z Marymontu Warszawa, który w ćwierćfinale uległ Włochowi Michele Frangillemu 113:119 i zajął 8. miejsce.