Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Optymistyczne prognozy

21 stycznia 2004 | Moja Kariera | DC
źródło: Nieznane

Co podpowiadają firmy doradztwa personalnego poszukującym pracy w 2004 roku Firmy produkcyjne, logistyczne i farmaceutyczne - tam najłatwiej będzie znaleźć pracę - Inżynierowie, specjaliści od jakości, logistycy i przedstawiciele handlowi - to ludzie, którzy najszybciej zdobędą zatrudnienie

Optymistyczne prognozy

Rozwijająca się branża farmacetyczna ciągle potrzebuje ludzi, niekoniecznie lekarzy, biologów czy farmaceutów

(C) EAST NEWS

Obecny rok będzie lepszy niż poprzedni, choć pracodawcy są bardzo ostrożni w przewidywaniu poprawy sytuacji swoich firm - to najważniejsze wnioski, jakie wynikają z naszej sondy przeprowadzonej wśród firm doradztwa personalnego.

- O ile przez ostatnie trzy lata firmy poszukiwały oszczędności, przede wszystkim redukując zatrudnienie, o tyle w tym roku wreszcie zaczęły ostrożnie inwestować, dzięki czemu wkrótce powstaną nowe miejsca pracy - ocenia Kazimierz Sedlak z firmy doradczej Sedlak & Sedlak.

Po pierwsze - produkcja

Specjaliści obserwują wzrost zapotrzebowania na pracowników w firmach produkcyjnych. Poszukiwani są inżynierowie i kierownicy produkcji, kierownicy wydziałów, inżynierowie mechanicy, inżynierowie konstruktorzy,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3131

Spis treści
Zamów abonament