Lider przegrał w Jarosławiu

19 marca 2007 | Sport | MC
źródło: Nieznane

KOSZYKÓWKA Czwarta porażka Prokomu, Anwil idzie w górę Lider przegrał w Jarosławiu Koszykarzom Prokomu Trefla Sopot nie służą długie podróże.

W czwartek wysoko przegrali w Atenach euroligowy mecz z Panathinaikosem, a w sobotę w Jarosławiu doznali nieoczekiwanej porażki z beniaminkiem ligi Sokołowem Zniczem 77:82. Teraz wcale nie mogą być pewni rozstawienia z pierwszym numerem przed play-off.

W niedzielę grają u siebie z wiceliderem Turowem Zgorzelec, który ma tylko punkt mniej, a przecież w środę czeka Prokom ostatni mecz w Top 16 Euroligi z Efesem Pilsem Stambuł.

W Jarosławiu tuż po przerwie Znicz prowadził już z trzykrotnym mistrzem Polski 22 punktami (52:30). Zespół trenera Eugeniusza Kijewskiego wreszcie przebudził się, odrobił straty i w czwartej kwarcie doprowadził do remisu (64:64). Grając bez kontuzjowanego Donatasa Slaniny, a końcówce także bez Tomasa Masiulisa, który otrzymał przewinienie techniczne, nie potrafił jednak wyjść na prowadzenie. Gospodarze, kierowani przez...