Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Potrzebny nam nowy człowiek

21 lipca 2018 | Plus Minus | Tomasz Krzyżak

Kochany Michale, dowódco wojsk niebieskich! Piszę do Ciebie, bo nie mam śmiałości kolejny raz zawracać głowy Siewcy ani Piotrowi klucznikowi. Zresztą mam wrażenie, że moje notowania u nich w ostatnim czasie spadły. Nie docierają do nich żadne moje argumenty i prośby o jakąś interwencję w kraju, do którego przed wiekami mnie posłali. Być może uznają mnie za pieniacza? Nie wiem.

Sytuacja jest, przynajmniej w mojej ocenie, dość poważna. Jarosław sprawiedliwy, być może i słusznie, usiłuje zaprowadzić tu porządek. Kierunek zmian ogólnie dobry, ale z wykonaniem klapa. Frontów otwartych tyle, że dobrych kilku lat będzie trzeba, by je pozamykać. A jakby tego było mało, otwiera się kolejne. A przecież Ty – jako doświadczony wojownik – wiesz doskonale, że zbyt duża liczba wojen jest do niczego niepotrzebna.

Tymczasem tu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11108

Wydanie: 11108

Zamów abonament