Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Polki chcą gonić czołówkę

07 lipca 2025 | Sport | Tomasz Wacławek

Polskie piłkarki mają za sobą udany, choć zakończony porażką 0:2 z Niemkami, debiut w mistrzostwach Europy. By zachować szanse na awans do ćwierćfinału, nie mogą we wtorek przegrać ze Szwedkami.

Polki nigdy wcześniej nie grały w wielkim turnieju, ale tremy po nich widać nie było. Przez ponad 50 minut dzielnie odpierały ataki Niemek, najbardziej utytułowanej drużyny Europy (ośmiokrotne mistrzynie kontynentu i jedne z głównych kandydatek do trofeum).

– Mimo porażki, możemy znaleźć w tym meczu sporo pozytywów. Na tym trzeba...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 13219

Wydanie: 13219

Spis treści

Gość „Rzeczpospolitej”

Zamów abonament