10 stycznia 2000 | Sport | KR
źródło: Nieznane

OLIMPIJSKIE ELIMINACJE SIATKARZY

Jugosławia jedzie na igrzyska w Sydney - Polacy znów ładnie przegrali

W czwartym secie meczu z Jugosławią prowadzili różnicą pięciu punktów. Przegrali seta, mecz i olimpiadę. Wszyscy wyglądali jak Marcin Prus (na zdjęciu).

KRZYSZTOF RAWA

z Katowic

Polscy siatkarze nie pojadą na igrzyska olimpijskie do Sydney. Przegrali w sobotę z Jugosławią 1:3 (19:25, 20:25, 25:18, 25:27) w meczu ostatniej szansy. Awans zdobyła Jugosławia, która w niedzielę w finale turnieju kwalifikacyjnego w Katowicach wygrała łatwo z Bułgarią 3:0 (25:22, 25:13, 25:16).

Najważniejsze rzeczy zdarzyły się w czwartym secie meczu Polska - Jugosławia. Na tablicy stał miły dla oka wynik 16:12 dla Polski, siatkarze naradzali się z trenerami, publiczność z...