Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

26 lipca 2011 | Ekonomia | DE

Rekomendacje

Analitycy UBS zmienili swoje przewidywania dla trzech banków. Podnieśli cenę docelową papierów ING BSK z 902 do 957 zł. Rekomendacja dla banku została zmieniona z „neutralnie" do „kupuj". Akcje ING BSK były wczoraj wyceniane na 831 zł. Obniżono natomiast rekomendację dla Handlowego z „kupuj" do „neutralnie". Cena docelowa została obniżona z 98 do 91 zł (wczorajszy kurs to 84,7 zł). Podtrzymano rekomendację „neutralnie" dla Millennium. Jednak cena docelowa jego papierów została obniżona z 6,03 do 5,95 zł (wczoraj kurs wyniósł 5,37 zł).

DM BDM w raporcie z 20 lipca zmienił rekomendację dla Polimeksu- -Mostostalu z „akumuluj" do „redukuj". Cena docelowa akcji spółki została obniżona z 3,88 do 2,77 zł. Z kolei analitycy DM IDM wyceniają papiery spółki na 2,9 zł, rekomendując jednocześnie ich sprzedaż. Na koniec dnia akcje były wyceniane na 2,98 zł.

Analitycy Concorde Securities podnieśli rekomendację dla TP SA z „niedoważaj" do „równoważ", wyznaczając jednocześnie cenę docelową na 17,6 zł. Wczoraj papiery spółki były wyceniane na 16,75 zł.

Erste zmienił rekomendację dla akcji Cersanitu z „akumuluj" do „trzymaj". Obniżona została cena docelowa z 12,5 zł do 9 zł (wczorajszy kurs to 8,4 zł).

Akcje Ceramiki Nowej Gali są warte 3 zł – wynika z raportu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8988

Spis treści
Zamów abonament