Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W rejonie gówniaka

23 stycznia 2021 | Plus Minus

Wałęsa Stonogą, Jadwiga Bondem, Kaja z koronką, Jerzy z Brzęczkiem, no i ogólny poślizg.

 

Nie pytaj więc, komu dzwoni Brzęczek. Bo dzwoni Jerzemu.

Nie bez powodu parafrazujemy klasykę. Oto z dnia na dzień, bez podania przyczyny, Zbigniew Boniek wywalił trenera reprezentacji Polski. I było mu przykro, bo wcześniej przez lata go bronił. No to kto naprawdę zwolnił Brzęczka? Patrząc na styl, to chyba Robert Lewandowski. On naprawdę potrafi wywalić z hukiem. Jak wyrzucił menedżera, to ten od razu wylądował w areszcie.

Oczywiście niejeden Lewandowski zwalnia w takim stylu. Prezes też. Ale PZPN-owi to nawet on nie da rady. Tam z władzą jest krótka piłka. Jakby co, to od razu strzelają. Karnego.

W ogóle z tymi związkami sportowymi trzeba by zrobić porządek, no bo np. narciarze uknuli spisek przeciwko posłance Emilewicz z PiS-u. Najpierw ją przyłapano na stoku, potem wydała oświadczenie, że była z synami zawodnikami. A jeszcze później się okazało, że jednakowoż młodzi ludzie żadnych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11869

Wydanie: 11869

Zamów abonament