Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wszystko pod jednym dachem

02 kwietnia 2001 | Nieruchomości, budownictwo | EZ
źródło: Nieznane

Tarbud-Wiosna 2001

Złoty Kask dla najlepszych

 • Wszystko pod jednym dachem
 • Badania Wrocławskiej Giełdy Nieruchomości
 • Instalacje

  W najbliższy czwartek, 5 kwietnia, rozpoczną się we Wrocławiu XIII Międzynarodowe Targi Budownictwa, największa handlowa impreza Dolnego Śląska. Weźmie w nich udział 450 wystawców, którzy na powierzchni 9,5 tys. mkw. pokażą nowoczesne materiały i maszyny budowlane.

  Najwięksi tegoroczni wystawcy to producent pokryć dachowych - firma Izolacja Zduńska Wola, wytwórca maszyn budowlanych Doltel-Zremb z Międzyrzecza Podlaskiego oraz producent maszyn drogowych, firma Entrak z podwarszawskich Łomianek.

  Dla właścicieli nowych domów i mieszkań swoją najnowszą ofertę zaprezentują producenci okien i drzwi, wśrod których znajduje się m. in. firma Velux Polska, produkująca okna dachowe, producent okien i drzwi Stolarka Włoszczowa oraz producenci drzwi: firma Porta i Pol-Skone.

  Wrocławskie targi są jedyną budowlaną imprezą handlową, która prezentuje środki transportu samochodowego. Ta branża będzie reprezentowana przez firmę Truck and Bus Service z Długołęki k. Wrocławia, która zaprezentuje samochody ciężarowe Volvo oraz firma Uni-Truck z Wrocławia, oferująca samochody ciężarowe Iveco.

  Targom będa towarzyszyły seminaria, wykłady i prezentacje najnowszych wyrobów.

 • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2280

Spis treści
Zamów abonament