Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Przegląd informacji branżowych z ostatniego tygodnia

02 kwietnia 2001 | Nieruchomości, budownictwo | EZ

Przegląd informacji branżowych z ostatniego tygodnia

Firmy

- FSM Wytwórnia Wyrobów Różnych z Bielska-Białej chce sprzedać kolejne grunty, stanowiące majątek byłej Fabryki Samochodów Małolitrażowych. Tym razem zarząd spółki ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości, leżących w Sosnowcu ("Puls biznesu", 26.03.)

- Polsko-Amerykańskie Centrum Szkolenia Budowlanych przy współudziale Grupy Atlas oferują bezrobotnym możliwość uzyskania nowego zawodu. Amerykańskie Centrum przeszkoliło do tej pory ponad 3 tys. osób. Uzyskały one możliwość pracy w zawodach, m. in.: glazurnika, zbrojarza cieśli, montera instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz montera ścian działowych z płyt gipsowo-kartonowych oraz sufitów podwieszanych. Atlas zobowiązał się zarówno do dostarczania swoich materiałów na zajęcia praktyczne, jak i do opieki merytorycznej nad kilkoma wybranymi dziedzinami szkoleń. Chętni do odbycia szkoleń z całej Polski mogą zgłaszać się do dwóch oddziałów centrum: w Warszawie (ul. Nasielska 50, tel. 022/612 28 63) i w Gdyni (ul. Olimpijska 2, tel. 058/622 60 17) - indywidualnie lub za pośrednictwem swojego Urzędu Pracy. (inf. własna)

- NIeoficjalne źródła podają, że do ostatniego etapu przetargu na modernizację Portu Lotniczego Warszawa Okęcie komisja przetargowa...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2280

Spis treści
Zamów abonament