Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Marketing pomoże dotrzeć do klienta

22 października 2001 | Prawo | HF

Radcy prawni w drodze do Unii Europejskiej

Marketing pomoże dotrzeć do klienta

Informacje o siedzibie kancelarii i zakresie świadczonych usług to za mało, potrzebny jest także ich marketing - podkreślali uczestnicy II Forum Radców Prawnych, które w sobotę zakończyło dwudniowe obrady w Warszawie.

Sobotnie Forum, które odbyło się pod hasłem "Radcy prawni w drodze do Wspólnoty Europejskiej", zdominował problem reklamy, informacji oraz marketingu usług prawniczych.

W Unii Europejskiej adwokatowi nie wolno w zasadzie się reklamować ani zabiegać o reklamę, gdy jest to zakazane. Można to czynić, jeśli pozwalają na to regulacje samorządu adwokackiego - przewiduje Kodeks Deontologiczny CCBE (Rady Adwokatów i Stowarzyszeń Prawników Europy). - Unia nie narzuca jednolitych, sztywnych reguł, każdy samorząd decyduje, w jakim zakresie reklama ma być ograniczona, czy też całkowicie zakazana. W wypadku kancelarii...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2450

Spis treści
Zamów abonament