Polonia na sprzedaż

28 listopada 2005 | Sport | KG
źródło: Nieznane

PIERWSZA LIGA PIŁKARSKA Białe chusteczki w Poznaniu. Jesień Grzegorza Piechny Polonia na sprzedaż Zakończyła się runda jesienna. Wisła wreszcie ma przeciwnika, Legię, który walczył z nią o pierwsze miejsce do ostatniego meczu. Bardzo dobrze grał beniaminek z Kielc. Fatalnie wypadł Groclin, wicemistrz i zdobywca Pucharu Polski. Grzegorz Piechna (Korona) (c) MICHAŁ WALCZAK Mecz w Kielcach. Przewrotką strzela Marcin Kaczmarek z Korony (c) MICHAŁ WALCZAK KOLPORTER KIELCE - GROCLIN GRODZISK 3:0 KOMEDIA POMYŁEK

W ubiegłym tygodniu Kolporter wyeliminował Groclin z Pucharu Polski. Teraz zadał mu jeszcze mocniejszy cios, bo zespół z Grodziska rzadko traci trzy gole i jest tak bezradny. W pierwszej połowie nic nie zapowiadało klęski. Po przerwie Kolporter nie ruszył do ataku, jednak okazje same pchały się w ręce gospodarzom, dzięki prezentom obrońców Groclinu. To była komedia pomyłek. Piotr Piechniak kopnął piłkę w kierunku bramkarza, dopadł do niej Grzegorz Piechna (czternasty gol w sezonie) i było 1:0. Drugi gol padł po strzale Arkadiusza Bilskiego z linii pola karnego, piłka odbiła się od nóg dwóch obrońców Groclinu i kompletnie zmyliła Sebastiana Przyrowskiego. Ostatnia bramka to "zasługa" Rafała Lasockiego, który strzelił w swojego bramkarza, piłka odbiła się od jego brzucha, a do dobitki zdążył Anatolij Dorosz. Groclin kończy jesień na dziesiątym miejscu. Akcje firmy Zbigniewa...