Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Śmieci po politykach musiało sprzątnąć miasto

23 lutego 2011 | Życie Warszawy | Robert Biskupski
Zrywanie plakatów trwało ponad miesiąc
źródło: materiały prasowe
Zrywanie plakatów trwało ponad miesiąc

Ponad 47 tys. zł zapłacił ratusz za sprzątanie plakatów wyborczych po kandydatach na radnych. Kosztami zostały obciążone komitety wyborcze.

Usuwanie plakatów zaczęło się pod koniec grudnia, miesiąc po wyborach. Komitety miały 30 dni, by samodzielnie zrobić porządki. Ponieważ nie wszystkie to zrobiły, Zarząd Oczyszczania Miasta najpierw ustalił, gdzie zalegają plakaty, a następnie zabrał się za porządki. Trwały ponad miesiąc.

– Plakaty trzeba było zeskrobywać ze skrzynek energetycznych, słupów, rynien, pojemników do segregacji,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8860

Spis treści
Zamów abonament