Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Randka z feministką

14 grudnia 1993 | Styl życia | RW

Randka z feministką

Ta część naszej gazety skierowana jest przede wszystkim do pań, ale -- przyznajmy -- w życiu większości z nas, nawet tych najtwardszych kobiet interesu, obecni są mężczyźni. Kobiecy miesięcznik "Cosmopolitan" specjalnie dla nich przygotował krótki poradnik pod hasłem "randka z feministką". Z poradnikiem nasze czytelniczki mogą zrobić dwie rzeczy: przeczytać same i być może dowiedzieć się czegoś o sobie lub podsunąć odpowiedniemu panu.

Autorzy przyznają, że randki z kobietami, których poglądy na pozycję własnej płci są odległe od tradycyjnych, nie są łatwe. Przekonują jednak, że warto spróbować. Dużo bystrych i zabawnych kobiet zostaje feministkami (choć nie wszystkie feministki są bystre i zabawne) . W kontaktach z nimi o wiele rzeczy nie trzeba się martwić: że staną się zbyt zależne, że trzeba będzie wszystko za nie robić. Zresztą poza racjonalnymi argumentami, czasem po...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 140

Spis treści
Zamów abonament