Stare biurowce jak dzieła sztuki
Biuro w historycznych murach buduje wiarygodność firmy. Takie obiekty są dziś naszpikowane nowoczesną technologią.
Las biur rośnie w sercu Warszawy. Biurową ofensywę widać także w regionach. Jak z konkurencją radzą sobie historyczne budynki?
Tomasz Węglarz, dyrektor ds. rozwoju w firmie Biuro Na Miarę, zapewnia, że bardzo dobrze. – Mówimy o historycznych budynkach instytucjonalnych i rewitalizowanych kamienicach przystosowanych do działalności gospodarczej, które spełniają odpowiednie normy prawne, BHP, przeciwpożarowe – wyjaśnia.
Elastyczne warunki
W takich budynkach pustych powierzchni jest zwykle niewiele. – A to ze względu na mniejsze biura, na które łatwiej znaleźć najemcę – tłumaczy Tomasz Węglarz. – Właściciele takich budynków są też bardziej elastyczni, oferując m.in. czynsze w złotych i krótsze umowy najmu.
W ocenie eksperta Biura na Miarę siedziby w historycznych murach są doskonałą alternatywą dla tych firm, które nie chcą być w typowym, przeszklonym biurowcu. – Takich...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta