Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kopalnia tematów

21 stycznia 2023 | Plus Minus | Robert Górski Mariusz Cieślik

Prezydent zachowuje się jak gwiazda rocka, znany ekonomista jak Krystyna Pawłowicz, asystent Prezesa oświadcza się swojej wybrance w kopalni Bogdanka. A to Polska właśnie…

Tydzień temu napisaliśmy, że Prezes ruszy w objazd po kraju i że bardzo się z tego cieszymy. A potem co niektórzy nam zarzucali, że to fake, bo przecież Prezes chodzi o kulach. To prawda. Ale Prezes o kulach i tak jest sprawniejszy niż ci wszyscy nieudacznicy, co biegają po Sejmie.

A skoro już mowa o nieudacznikach, to pozdrawiamy Szymona Hołownię. Pytacie, jak to możliwe, że jego ugrupowaniem zarządza były dziennikarz ekonomiczny, a partia nie miała konta w banku i nie potrafi się wytłumaczyć z 6 mln zł? No właśnie, takich mamy dziennikarzy. A jak ktoś sobie nie radzi w dziennikarstwie, to idzie do polityki.

Ale w sumie to mieliśmy napisać o głosowaniu nad KPO, a nie o pieniądzach. Znaczy to też pieniądze, ale dużo większe. No bo było tak. Cała opozycja się dogadała, że się wstrzymają, a ferajna Hołowni zagłosowała przeciw. Dlaczego? Ponoć dlatego, że Donald nie traktuje Szymona...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12476

Wydanie: 12476

Zamów abonament