Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Równowaga w pracy i w domu

10 maja 2000 | Moja Kariera | WS

TRENDY W ZARZĄDZANIU

Konferencja Hay Management Consultants

Równowaga w pracy i w domu

Praca pracą, ale rodzina też jest ważna - uznał jeden z holenderskich ministrów i odmówił udziału w służbowych spotkaniach odbywających się po godz. 19. Równowaga między życiem zawodowym a osobistym to jeden z elementów ważnej tendencji w zarządzaniu, którą dobrze oddaje hasło niedawnej konferencji Hay Management Consultants: "Tworzenie wartości przez ludzi".

To przecież umiejętności i motywacja pracowników pozwalają organizacjom zdobywać przewagę konkurencyjną. Ale umiejętności rzeczywiste, koniec więc ze "spray & pray", czyli pokropieniem się wiedzą na seminariach i modłami o to, że da to jakieś efekty - mówił Daniel Goleman podczas18. dorocznej konferencji Hay Management Consultants, która odbyła się pod koniec marca w Amsterdamie. Poświecono ją prezentacji obecnych trendów w zarządzaniu i próbom spojrzenia w przyszłość. Przewodniczący konferencji szef Hay w Holandii Cess Pronk, wymieniając wyzwania dla firm na nowy wiek, mówił o radości tworzenia, inwestowaniu w ludzi, właściwych proporcjach między pracą a...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2006

Spis treści

Media, Internet

Zamów abonament