Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Gdzie te pieniądze

10 maja 2000 | Ekonomia | LO
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

Bank Staropolski

Piotr Bykowski zapewnia, że nie zginęła ani złotówka

Gdzie te pieniądze

 • Ludzie Banku Staropolskiego
 • Komentarz: Wina i kara

  Piotr Bykowski twierdzi, że wszystkie pieniądze zostały zainwestowane w wiele przedsięwzięć tworzących system Auto-Kredyt Polska

  FOT. (C) MAREK LAPIS - TAM TAM

  Od dziś osobom, które złożyły lokaty w postawionym w stan upadłości Banku Staropolskim, zwracane są depozyty w części objętej gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Prokuratura bada, czy w banku nie doszło do popełnienia przestępstwa niegospodarności i działania na szkodę spółki.

  Koszty tego bankructwa poniosły wszystkie polskie banki. Tymczasem Piotr Bykowski, twórca grupy finansowej, której częścią był Bank Staropolski, wciąż zapewnia, że wszyscy mogą odzyskać swoje pieniądze, ale pod warunkiem, że kontynuowane będą rozpoczęte przez niego przedsięwzięcia. Według nadzoru bankowego, pieniądze już dawno zniknęły z banku i nie wiadomo, gdzie są.

  W rozmowie z "Rz" Piotr Bykowski powiedział, że prawdopodobnie za dwa tygodnie ukaże się książka opisująca zasady działania stworzonego przez niego systemu Auto-Kredyt Polska, którego elementem był Bank Staropolski. Wkrótce potem Bykowski chce zwołać konferencje prasową, na której ma

 • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2006

Spis treści

Media, Internet

Zamów abonament