Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pracownik z eurodyplomem

10 maja 2000 | Moja Kariera | KO

UCZELNIE I FIRMY

Nowy standard kształcenia

Pracownik z eurodyplomem

Studia w ramach CEMS dają możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego na wysokim poziomie i poznania charakterystycznych dla różnych kultur zwyczajów i wartości. Przede wszystkim zaś przygotowują absolwentów do udanego wkroczenia w świat biznesu: odpowiedzialnego podejmowania decyzji, efektywnego działania i zarządzaniem czasem. W Polsce takich pracowników przygotowuje SGH.

CEMS (Community of European Management Schools), czyli Zrzeszenie Europejskich Szkół Zarządzania, to alians strategiczny wyższych szkół ekonomicznych i ich partnerów z przedsiębiorstw. Powstało pod koniec lat 80., gdy dwie wyższe szkoły ekonomiczne z Unii Europejskiej stworzyły wspólny program zarządzania. Była to odpowiedź na potrzeby dużych firm, które w związku z globalizacją i wprowadzaniem euro szukały pracowników z nowymi umiejętnościami. Student,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2006

Spis treści

Media, Internet

Zamów abonament