Informacje
Informacje
W illiam Hewlett i David Packard, założyciele "Hewlett-Packard" -- jednej z największych amerykańskich firm informatycznych, przekazali blisko 78 milionów dolarów na konto uczelni, którą ukończyli, tj. uniwersytetu Stanforda. Pieniądze te będą przeznaczone na budowę czterech budynków, w których ulokowane zostaną laboratoria naukowe.
W krajach Unii Europejskiej trwa tydzień zapobiegania toksykomanii (do 22 października). Odbywają się spotkania i spektakle. Wyświetlane są filmy o tematyce antynikotynowej i antynarkotykowej. Ukazują się specjalne wydania gazet i tygodników. W tygodniu aktywnie uczestniczą wyższe uczelnie, artyści, stacje telewizyjne.
Niemcy i Ukraina opracują...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta


![[?]](https://static.presspublica.pl/web/rp/img/cookies/Qmark.png)