Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Na publiczne zamówienie

17 czerwca 1996 | Ekonomia | EZ

Roboty, dostawy, usługi

Na publiczne zamówienie

Poniżej drukujemy wybrane, skrótowe informacje o większych i ciekawszych przetargach na roboty budowlane, dostawy i usługi, organizowanych przez przedsiębiorstwa i urzędy administracji publicznej zgodnie z przepisami ustawy o zamówieniach publicznych z 10. 06. 1994 r. Kilka razy w tygodniu ukazuje się biuletyn zawierający szczegółowe informacje o tych przetargach. Poniższe informacje pochodzą z "Biuletynu Zamówień Publicznych" nr 86 z 12 czerwca 1996 r

Roboty budowlane

* Zarząd Miasta, 49-300 Brzeg, ul. Robotnicza 12, tel. 0-77 16-20-65, fax 0-7716-45-01, ogłasza przetarg nieograniczony na modernizację skrzyżowania ul. Armii Krajowej-Chrobrego-3 Maja w ciągu drogi krajowej nr 453. Zakres robót obejmuje: rozbiórkę chodników z płyt betonowych, regulację krawężników kamiennych, wykonanie nawierzchni chodnika z płyt kamiennych i kostki kamiennej bazaltowej, ułożenie przepustów dla kabli energetycznych, wykonanie fundamentów pod maszty i słupy sygnalizacji ulicznej.

Termin realizacji -- 1. 07....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 781

Spis treści
Zamów abonament