Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pakiet pielgrzyma z rozbudowaną polisą

21 lipca 2016 | Moje pieniądze
Poprzednie Światowe Dni Młodzieży odbyły się w Brazylii.
źródło: AFP
Poprzednie Światowe Dni Młodzieży odbyły się w Brazylii.

regina skibińska

W ramach polisy wykupionej w PZU przez Archidiecezję Krakowską każdy oficjalnie zarejestrowany pielgrzym i wolontariusz uczestniczący w Światowych Dniach Młodzieży będzie automatycznie objęty ochroną (koszty leczenia, NNW i OC). Dotyczy to zarówno obcokrajowców, jak i Polaków, z tym że w przypadku tych drugich suma ubezpieczenia kosztów leczenia (maksymalna wartość potencjalnego świadczenia) jest niższa.

Ubezpieczenie jest integralnym elementem pakietu pielgrzyma, gwarantującego również zakwaterowanie, wyżywienie i transport. Polisa zapewni pomoc w razie nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku oraz ochroni przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom.

Polisa gwarantuje, że w razie potrzeby uczestnik Światowych Dni Młodzieży uzyska dostęp do pomocy medycznej i towarzystwo pokryje koszty m.in. leczenia szpitalnego...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10502

Wydanie: 10502

Spis treści
Zamów abonament