Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

MacGyver z Platformy

25 sierpnia 2018 | Plus Minus | Robert Górski&Mariusz Cieślik

„Jaka to melodia?": „Kobiety są gorące".

Niezawodny Joachim Brudziński znowu zabrał Prezesa w góry, nie bacząc na to, że rok temu podobna wyprawa skończyła się uszkodzeniem kolana. Pojawiły się, oczywiście, zdjęcia z tej wędrówki i od razu gruchnęła plotka, że to fotomontaż. Niektórzy widzą nawet „linię cięcia", czy jak to się nazywa. A słynny poseł Michał Szczerba z PO wytropił, że Prezes tak samo był ubrany na wakacjach dwa lata temu. Zaczynamy podejrzewać, że Szczerba wie nawet, jaką piżamę nosi Jarosław Kaczyński. Przy tej skali obsesji może wiedzieć nawet, jaką Prezes lubi bieliznę.

A wszystkim zainteresowanym teoriami spiskowymi przy okazji chcielibyśmy uświadomić, że rok temu na słynnych zdjęciach z biało-czerwoną pelerynką Prezes miał na głowie tę samą czapkę, co na zdjęciach tegorocznych. Ale, jak mawiają mądrzy ludzie, nieważne, co na głowie, ważne, co w głowie. Tak, to do pana, panie pośle Szczerba.

W ogóle to nam się najbardziej podobał mem, na którym Prezes w swoim...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11137

Wydanie: 11137

Zamów abonament