Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Polska trzecią Jamajką!

21 listopada 2020 | Plus Minus

Zabójczy algorytm, Bayer na Full, Hołownia w roli Brzęczka, a Górniak za dużo wie.

Kolejny kompromis (po aborcyjnym) został naruszony. W branży artystycznej ludzie się zawsze nienawidzili, ale była umowa, że publicznie się o tym nie mówi. Tymczasem premier Gliński napuścił Bayer Full na Kult, a więc i Kult na Bayer Full. I mamy nowy front wojny domowej.

A potem poszło. Od Bayer Full odcięli się inni discopolowcy, a facet, który był oświetleniowcem Kultu, powiedział, żeby hipokryci sami sobie świecili. Menedżer Kamila Bednarka zwyzywał wszystkich, a ministerstwo wstrzymało wypłaty, na czym najmocniej ucierpiały teatry. Jedyną instytucją, która zyskała, jest jak zwykle cyrk.

Przy okazji pojawiło się pytanie, która piosenka lepiej opisuje nasz kraj: „Polska" Kultu czy „Majteczki w kropeczki" Bayer Full. Jak już musimy wybierać, to jednak majteczki. A zresztą, odrzućmy tę pruderię! W odpowiednim towarzystwie najprzyjemniej jest bez bielizny!

Oczywiście,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11819

Wydanie: 11819

Zamów abonament