Laureaci Odysei Umysłu z Gdańska
Grupa licealistów z gdańskiego Ośrodka Twórczej Psychoedukacji - "Damb" zwyciężyła w swojej grupie wiekowej w finale Odysei Umysłu w Stanach Zjednoczonych.
W 22 edycji tego programu edukacyjnego, promującego kreatywne myślenie uczestniczyło 600 grup z całego świata. Gdańscy laureaci zostali wyłonieni spośród 50 zespołów grupy wiekowej. Uznanie jury zyskało zadanie długoterminowe i spontaniczne wykonane przez młodych gdańszczan.
CICH


![[?]](https://static.presspublica.pl/web/rp/img/cookies/Qmark.png)