Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Brudna działka

29 października 2001 | Kultura | JC
źródło: Nieznane

Agnieszka Chylińska o nowej płycie O.N.A. "Mrok"

Brudna działka

Agnieszka Chylińska jest wokalistką O.N.A. od siedmiu lat. W zespole grają z nią Grzegorz Skawiński (kompozytor, gitara), Waldemar Takaczyk (basista) - obaj znani wcześniej z Kombi, Zbigniew Kraszewski (perkusja, eks-TSA) oraz Wojtek Horny (instrumenty klawiszowe). Cztery albumy grupy oraz maksisingel osiągnęły łączny nakład 900 tys. O.N.A. ma też na koncie cztery Fryderyki.

FOT. SEBASTIAN SKALSKI

Rz: Na nowej płycie "Mrok" w tekście "Suka" śpiewa pani: "Wyzwij mnie znowu od szmat, uderz mnie prosto w twarz, ja i tak w głuchą noc pójdę z nim, tam, gdzie chcę". "Kiedy śpisz obok mnie, brzydzę się twoich ust, marzę, żeby to on leżał tu, obok mnie, zabił cię". Co pani na to?

AGNIESZKA CHYLIŃSKA: Już na poprzedniej płycie śpiewałam "Pieprz mnie...", ale album promowała w mediach afirmująca miłość piosenka "Ciągle ty"....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2456

Spis treści
Zamów abonament