Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wydarzenia

29 października 2001 | Ekonomia | DE

WYDARZENIA

Tak dla EXPO we Wrocławiu

Resort gospodarki popiera zorganizowanie Światowej Wystawy EXPO 2010 we Wrocławiu - wynika z komunikatu przesłanego do "Rz". MG zarekomenduje rządowi zgłoszenie 30 listopada kandydatury Wrocławia na organizatora wystawy. Zastrzega, że podjęcie decyzji w tej sprawie na razie nie wiąże się z dużymi wydatkami budżetowymi. Na promocję Wrocławia trzeba będzie wydać w przyszłym roku nie więcej niż 5 mln zł. M. P.

WTO: walka z dumpingiem

USA nasiliły w tym roku działania przeciw krajom, które ich zdaniem eksportują, zwłaszcza wyroby stalowe i włókiennicze, po cenach niższych od kosztów produkcji - stwierdziła WTO w raporcie o walce z dumpingiem. Następnym krajem najaktywniejszym w tej sferze były Indie. Z kolei akcje te były wymierzone przeciw Chinom, Korei Płd., Tajwanowi i Indiom. Najpierw prowadzono postępowania wyjaśniające,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2456

Spis treści
Zamów abonament