Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dla każdego coś innego

17 września 2002 | Dobra firma | PB
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

FIRMA W BANKU

Najlepsze rachunki dla małych i średnich przedsiębiorców

Dla każdego coś innego

PAWEŁ BLAJER

JAK POWSTAŁ RANKING OFERT

Konto bankowe to dla przedsiębiorcy obowiązek. Ale niekoniecznie przykry. Rachunek to przecież wygoda i większe bezpieczeństwo. Z badania CBM Indicator przygotowanego dla DOBREJ FIRMY wynika, że rachunek, który być może najlepiej spełni oczekiwania przedsiębiorców, znajduje się w ofercie Banku Przymysłowo-Handlowego PBK i PKO BP.

Decyzji o otwarciu konta firmowego nie można ograniczyć wyłącznie do wyboru banku. Coraz więcej banków oferuje bowiem kilka wersji rachunków, różniących się istotnie między sobą. Z naszych obserwacji wynika, że obecnie większość banków oferuje przedsiębiorcom co najmniej dwie wersje rachunków. Badanie przeprowadzone przez CBM Indicator na zlecenie DOBREJ FIRMY potwierdza, że w ofercie żadnego banku nie ma konta uniwersalnego, czyli takiego, które idealnie spełniłoby oczekiwania każdego klienta. Doskonale widać to po wynikach dwóch rankingów stworzonych pod kątem dwóch przedsiębiorców, mających różne potrzeby, sytuację finansową i preferencje co do sposobu komunikowania się z bankiem.

W dwóch wariantach

Rankingi zostały przygotowane dla dwóch...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2725

Spis treści

Listy

Zamów abonament