Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Cyfrowo, szybko i bezpiecznie na moje PZU

18 października 2022 | Rzeczpospolita Cyfrowa | rp.pl
Użytkownicy platformy moje PZU otrzymają dostęp do nowego systemu płatności online
autor zdjęcia: mat. pras.
źródło: Rzeczpospolita
Użytkownicy platformy moje PZU otrzymają dostęp do nowego systemu płatności online

Coraz więcej osób korzysta z cyfrowych usług finansowych. Zwiększa się liczba użytkowników zdalnej bankowości w tradycyjnej formie i osób korzystających z mobilnych aplikacji. Także PZU, największy polski ubezpieczyciel, dynamicznie rozwija swoją onlinową ofertę.

Trzech partnerów – PZU, Pekao i Tpay – nawiązało ścisłą współpracę, dzięki której użytkownicy platformy mojePZU otrzymają dostęp do nowego systemu płatności online.

Oferta ta dotyczy zarówno aplikacji mobilnej ubezpieczyciela, jak i strony internetowej moje.pzu.pl. Skierowana jest do znacznej grupy odbiorców: platforma mojePZU to serwis samoobsługowy, z którego korzysta już ponad 3 miliony klientów PZU. – Od lat kierujemy się zarówno troską o relacje z klientami, jak również rozwojem innowacyjnych rozwiązań. Widać to na przykładzie mojePZU, które dziś jest jedną z najbardziej rozbudowanych platform samoobsługowych dostępnych na polskim rynku finansowo-ubezpieczeniowym. Jesteśmy świadomi, że klienci coraz chętniej załatwiają swoje sprawy w świecie online, dlatego przenoszenie kluczowych funkcjonalności do cyfrowego świata to konieczność – mówi Grzegorz Nowakowski, dyrektor do...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12398

Wydanie: 12398

Spis treści

Reklama

Zamów abonament