Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wielka płyta ma swoich miłośników

24 września 2007 | Dodatek Rzeczpospolitej | Dorota Kaczyńska

KRAKOWSKIE DZIELNICE Najdrożej w Rynku Głównym, najtaniej w Nowej Hucie Wielka płyta ma swoich miłośników Najdroższe mieszkania są na Kazimierzu. Tych praktycznie nie da się kupić, bo nikt nie chce ich sprzedać. Trudno też o atrakcyjną ofertę na Starym Rynku - jeśli się pojawi, szybko znajdzie chętnego, nawet jeśli w grę wchodzą miliony złotych

Średnia cena ofertowa mieszkań w Krakowie w sierpniu osiągnęła pułap 8563 zł za metr kwadratowy. - Najwyższe zaś ceny wywoławcze osiągają oferowane do sprzedaży mieszkania na Starym Mieście. Stawki mieszkań przy Rynku czy na Kazimierzu dochodzą do 25 tys. złotych za mkw. - podaje Marcin Drogomirecki z portalu oferty.net. Najtańsze natomiast stawki panują np. w dzielnicy Nowa Huta - tu za mieszkanie średnio trzeba zapłacić ok. 6,6 tys. zł za każdy metr.

Najczęściej sprzedają się mieszkania zlokalizowane w dzielnicach Krowodrza oraz...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4320

Spis treści
Zamów abonament