Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pojawi się więcej mieszkań tańszych oraz tych z najwyższej półki

24 września 2007 | Nieruchomości, budownictwo | Grażyna Błaszczak
źródło: Nieznane

ROZMOWA Kupujemy nowe mieszkanie - nowy cykl w "Nieruchomościach" już za tydzień Pojawi się więcej mieszkań tańszych oraz tych z najwyższej półki Na terenie aglomeracji w sprzedaży znajduje się obecnie około 8500 mieszkań. Oczywiście absolutnym liderem jest Warszawa. W aglomeracji prym wiodą Piaseczno po lewej i Ząbki po prawej stronie Wisły. Trzecie miejsce zajmuje Pruszków. Dodatkowo tradycyjnie duże znaczenie Piaseczna i jego okolic wzmacniają osiedla domów jednorodzinnych, bliźniaków i szeregowców.

Rz: Ile mieszkań jest do kupienia dziś w Warszawie i najbliższych okolicach? Gdzie buduje się najwięcej, a gdzie najmniej i dlaczego?

Maciej Dymkowski: Na terenie aglomeracji w sprzedaży znajduje się obecnie około 8500 mieszkań. Oczywiście absolutnym liderem jest Warszawa. W aglomeracji prym wiodą Piaseczno po lewej i Ząbki po prawej stronie Wisły. Trzecie miejsce zajmuje Pruszków. Dodatkowo tradycyjnie duże znaczenie Piaseczna i jego okolic wzmacniają osiedla domów jednorodzinnych, bliźniaków i szeregowców.

Ilu deweloperów buduje w stolicy i okolicach?...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4320

Spis treści
Zamów abonament