Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Luksusowo - to znaczy bez sąsiada za ścianą

24 września 2007 | Dodatek Rzeczpospolitej | Aneta Gawrońska
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

DOMY W KRAKOWIE Ofert niewiele, ceny wysokie Luksusowo - to znaczy bez sąsiada za ścianą Mieszkanie w sercu Krakowa czy dom na obrzeżach miasta? Wzrost cen lokali spowodował, że klienci coraz łaskawszym okiem spoglądają na bliźniaki, szeregowce i wolno stojące domy

- W Krakowie i najbliższych okolicach realizowanych jest kilkanaście projektów domów - mówi Maciej Dymkowski, dyrektor zarządzający redNet Consulting. - Te, które znajdują się w administracyjnych granicach miasta, zlokalizowane są w jego południowo-zachodniej części. Inwestycje podkrakowskie to przede wszystkim Wieliczka i okolice zakopianki na południu, okolice trasy w kierunku Kielc na północy oraz w kierunku Katowic na północnym zachodzie. Podkreśla, że białą plamą na rynku domów, podobnie jak w przypadku inwestycji mieszkaniowych, pozostaje Nowa Huta i jej okolice. - Zarówno ceny, jak i standard domów są bardzo zróżnicowane. Ceny jednego metra wahają się od 3 tys. nawet do 10 tys. zł - informuje Maciej Dymkowski.

Czy opłaca się kupować domy?

-...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4320

Spis treści
Zamów abonament