Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Porcja łatwego jazzu

29 grudnia 2008 | Kultura | Jacek Marczyński

Koncert Woody’ego Allena. Pokazał, że jak się chce, to wszystko można. Dlatego bez kompleksów zagrał nowoorleańskie standardy

Występ Woody’ego Allena i New Orleans Jazz Band reklamowany był jako ekstrawydarzenie. Ale fotoreporterów czekających wczoraj przy wejściu dla VIP do Sali Kongresowej czekał zawód. Tych, na których zdjęcia czekają kroniki towarzyskie kolorowych magazynów, przyszło niewielu. A weterani polskiego jazzu czy zasłużeni filmowcy wchodzili niezauważeni. Nawet oscarowy laureat Allan Starski nie wzbudził zainteresowania.

To był wieczór dla fanów kina, bo to ich...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8203

«
  • grudzień
  • 2008
»
PnWtŚrCzPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Spis treści
Zamów abonament