Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Tytanowy Nikon

26 listopada 1993 | Nauka i Technika | MD

Tytanowy Nikon

Kiedy na początku lat osiemdziesiątych zapanowała moda na wideo, niektórzy przepowiadali zmierzch amatorskiego fotografowania. Jednak wprowadzenie na rynek małych i tanich aparatów z wbudowaną lampą błyskową oraz tolerancyjnych filmów kolorowych powstrzymało odwrót od fotografii. Kompaktowy aparat stał się nieodzownym bagażem wycieczkowym i uczestnikiem rodzinnych uroczystości.

W ostatnich latach można zaobserwować znaczny postęp w udoskonalaniu miniaparatów. Niektóre modele zaspokajają nawet w ysokie wymagania zawodowców, tak że wprowadzają je do swego podstawowego wyposażenia.

Takim aparatem będzie z pewnością najnowszy Nikon 35 Ti Quartz Date skonstruowany przez japońską firmę o ogromnych tradycjach i osiągnięciach w produkcji sprzętu optycznego i profesjonalnych lustrzanek jednoobiektywowych. Nowy Nikon ma elegancki wygląd. Obudowa jest wykonana z tytanu, co zapewnia...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 125

Spis treści
Zamów abonament