Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Trójka w kolejce na giełdę

26 listopada 1993 | Ekonomia | AK

Trójka w kolejce na giełdę

Następną ofertą publiczną po Banku Śląskim będzie prawdopodobnie Rafako SA. Prospekt tej spółki znajduje się w Komisji Papierów Wartościowych. Obecnie spółka i Ministerstwo Przekształceń Własnościowych dokonują poprawek zaleconych przez KPW, które -- jak się dowiedziała nieoficjalnie "Rzeczpospolita" -- są już na ukończeniu. Wydaje się, że najbardziej realnym terminem rozpatrzenia wniosku Rafako przez KPW jest początek grudnia. Wtedy oferta publiczna byłaby możliwa na początku stycznia. W przypadku Raciborskiej Fabryki Kotłów do oferty publicznej przeznacza się 25 proc. emisji liczącej 1, 5 mln akcji.

Mniej zaawansowane są prace nad prospektem Browarów W ielkopolski, także skierowanym do poprawek. Ponadto nie zostało jeszcze rozstrzygnięte, ile dokładnie akcji będzie przeznaczonych do oferty publicznej,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 125

Spis treści
Zamów abonament