Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Mały najemca z dobrym adresem na wizytówce

29 lipca 2016 | Nieruchomości | Grażyna Błaszczak

Gdzie szukać atrakcyjnych biur na niewielkiej powierzchni?

Czy najbardziej prestiżowe adresy w biurowcach w dużych miastach, w nowoczesnych wieżach i kameralnych kamienicach, są w zasięgu małych najemców? Kiedyś mikrofirmy były skazane na wynajem mieszkań na siedziby. Teraz coraz więcej jest dla nich ofert w dobrych miejscach. Ale najem słono kosztuje.

Jerzy Węglarz, doradca ds. wynajmu z agencji Biuro na Miarę:

– Specjalizujemy się w wynajmie biur dla małych i średnich firm. Prestiżowe adresy biurowców, w których powierzchnię mogą wynająć mali najemcy, to w stolicy: Złota 59, pl. Piłsudskiego 1, rondo ONZ, Senatorska 2, Mokotowska 1, al. Poniatowskiego 1, pl. Bankowy 2, Prosta 69, Twarda 18, al. Jana Pawła II 22. W większości z tam stojących budynków dostępne są umeblowane pokoje, gotowe do wprowadzenia, na piętrze z innymi firmami. Cena takich pokoi wahać się będzie od 800 do 1500 zł za osobę (stanowisko pracy), w zależności od budynku, lokalizacji,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10509

Wydanie: 10509

Spis treści
Zamów abonament