Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

18 marca 1997 | Ekonomia | PR

ZA GRANICĄ

Informacje

Rosyjski minister finansów Aleksander Liwszyc powiedział wczoraj nakonferencji prasowej, żeumowa z Międzynarodowym Funduszem Walutowym, dotycząca planu gospodarczego Rosji na 1997 r. powinna być podpisana w ciągu dwóch tygodni. -- Obecnie finalizujemy rozmowy z przebywającą w Moskwie misją MFW -- stwierdził Liwszyc. Zdaniem cytowanego przez Reutera dyrektora Departamentu Makroekonomicznego MFRosji Antona Silianowa, główne różnice stanowisk między MFW i Rosją dotyczą miesięcznych dochodów budżetu oraz deficytu budżetowego.

Włoski rząd zażądał wczoraj odniższej izby parlamentu głosowania nad votum zaufania, związanym z proponowanym przez rząd projektem ustawy o reformie włoskiego przemysłu mleczarskiego. Proponowany przez rząd pakiet reform został ostro skrytykowany przez farmerów, którzy sprzeciwiają się narzucanym przez Unię Europejską wysokościom kontyngentów naprodukty mleczne. Głosowanie nad rządowym pakietem odbędzie się prawdopodobnie już dzisiaj.

Napodst. Reutera oprac. m. ign.

W lutym wydobycie ropy w 11 krajach OPEC wyniosło 26, 69 mln bd, co oznacza wzrost o 140 tys. bd wobec stycznia -- podał...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1025

Spis treści

Raporty

Zamów abonament