Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Mariański Group pierwsza w internecie

24 kwietnia 2018 | Ranking Kancelarii
źródło: Rzeczpospolita

Po raz pierwszy postanowiliśmy wziąć pod lupę strony internetowe kancelarii biorących udział w rankingu. Pięcioosobowa kapituła przez kilka tygodni oglądała, klikała i przyznawała punkty według specjalnie opracowanej metodologii. Do finału dostało się zaledwie 16 z ponad 300 firm prawniczych.

Dorota Gajos-Kaniewska

Strony internetowe kancelarii oceniali Joanna Parafianowicz, adwokat, redaktor portalu pokojadwokacki.pl, Bartosz Pilitowski, prezes Court Watch Polska, specjaliści od marketingu prawniczego: Grzegorz Furgał (doradca Krajowej Rady Radców Prawnych) i Marcin Tomczak (partner w firmie Tomczak Stanisławski) oraz Michał Błazik, szef działu prawo on-line „Rzeczpospolitej".

Podczas wstępnej selekcji kapituła odrzuciła strony z treścią podaną wyłącznie w języku angielskim, z błędami funkcjonalności (np. niedziałającymi linkami), brakiem wtyczek skutkującym nieprawidłowym wyświetlaniem treści, a także nieświeżymi wpisami w zakładce „Aktualności". Wszystkie te defekty świadczą bowiem o tym, że szefowie kancelarii sami nie zaglądają...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11035

Wydanie: 11035

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Monitor wolniej przedsiębiorczości

Zamów abonament