Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Możemy spokojnie patrzeć w przyszłość

27 lipca 2021 | Ekonomia i rynek | Martin Śliwa
źródło: materiały prasowe

Niemal każdy, kto kupił w tym roku BMW serii 2 Gran Coupé, przyszedł do nas z innej marki – mówi Christian Haririan, dyrektor generalny BMW Group Polska.

 

Na co kładzie nacisk aktualnie BMW?

Chyba nikogo nie zaskoczę, jeśli powiem, że elektromobilność. Nie tylko wierzymy w ten rozwój, ale inwestujemy duże sumy. Już niedługo pojawią się na polskim rynku nasze nowe elektryczne modele – iX i nieco później i4 – a to dopiero początek naszej ofensywy. Również nasi dilerzy są bardzo zmotywowani do podjęcia nowych wyzwań dotyczących elektromobilności.

Żeby elektromobilność miała sens, potrzebne są nie tylko elektryczne modele, ale również infrastruktura. Czy jako marka inwestująca w ten segment macie jakieś możliwości i środki, żeby również na tym polu przyspieszyć rozwój?

Na naszej ostatniej konferencji dilerskiej przedstawiliśmy plan rozwoju infrastruktury ładowania. Każdy z dilerów BMW będzie dysponował szybką...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12023

Wydanie: 12023

Spis treści
Zamów abonament