Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

RAFAł LERSKI

28 listopada 1997 | Ekonomia | RL KR

RAFAł LERSKI

Choć wartość WIG praktycznie nie zmieniła się na wczorajszej sesji, można było nadal obserwować przewagę walorów spadających, w tym wielu notujących minimalny kurs w ciągu ostatniego roku. Tendencja spadkowa trwa, przeradzając się w klasyczną bessę. Z nadwyżką dyskontowane są negatywne informacje, bez echa pozostaje natomiast opublikowanie wiadomości korzystnej dla emitenta akcji. Każdą prawdopodobną zwyżkę cen walorów inwestorzy wykorzystują do zamykania pozycji. W tendencji tej są często tak zdeterminowani, że mało kogo już dziwią przypadki znacznego spadku notowań spółek nawet bardzo tanich, niezagrożonych fundamentalnie i prezentujących ponadprzeciętną dynamikę wyników.

Na powitanie rynku niedźwiedzia, czyli według mnie, na moment technicznego przełamania przez wykres WIG długoterminowego trendu wzrostowego,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1242

Spis treści
Zamów abonament