Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Rockowy symbol seksu

28 listopada 1997 | Wspomnienia | DM

Michael Hutchence (1960 --1997)

Rockowy symbol seksu

Michael Hutchence urodził się 22 stycznia 1960 roku w Sydney. Dorastał w Hongkongu, gdzie jego ojciec prowadził interesy. Wracając razem z rodziną do Australii, czternastoletni wówczas Michael poznał Andrew Farrissa. Chłopcy stali się nierozłącznymi kumplami. Nagrywali na czterościeżkowym magnetofonie mroczną i cokolwiek śmieszną muzykę, na którą potem próbowali podrywać dziewczyny. W tym czasie obydwaj byli zabawnymi, nastoletnimi urwipołciami. Gdy rodzice Michaela rozwiedli się, przyszły wokalista INXS przeprowadził się wraz z matką do Los Angeles w Kalifornii. Mimo odległości, jaka dzieliła chłopców, utrzymywali ze sobą stały kontakt.

Po powrocie do Sydney w 1977 roku zaczęła się historia jednej z najwspanialszych grup rockowych rodem z antypodów. Zespół nazywał się najpierw The Farriss Brothers, potem The Vegetables, by w 1979 roku przemianować się na INXS. Od początku, przez...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1242

Spis treści
Zamów abonament