Na zakręcie
Na zakręcie
Coś dziwnego i tajemniczego rozgrywa się w życiu Whitney Houston, doskonałej piosenkarki, z mieszanym szczęściem próbującej sił również w filmie. Dziennik "Baltimore Sun" sporządził listę faktów, świadczących o podejrzanym zachowaniu gwiazdy. Minionego lata odwołała pięć z 24 koncertów, na starannie zaplanowanej trasie koncertowej. Koncert w Concord w Kalifornii artystka zerwała dosłownie na kilka minut przed rozpoczęciem. We wszystkich przypadkach przyczyną były rzekome kłopoty z gardłem.
W styczniu tego roku 36-letnia Whitney Houston została zatrzymana w punkcie kontroli bagażu w Keahole-Kona International Airport, w porcie lotniczym na Wyspach Hawajskich. W jej torbie znaleziono kilkanaście gramów marihuany. Artystka zostawiła bagaż na taśmie i zdołała uciec do samolotu, który wystartował w kilka minut później, jeszcze przed przybyciem policji. Prokurator na Hawajach oświadczył ostatnio, że nie zamierza przedstawiać jej aktu oskarżenia.
W miesiąc później, podczas transmisji widowiska z okazji wręczania nagród Grammy, piosenkarka już na pierwszy...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta