Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Skuteczny komunikat

02 września 2002 | Publicystyka, Opinie | KB
źródło: Nieznane

Skuteczny komunikat

Nie jestem przygotowany do profesjonalnej oceny jakichkolwiek projektów graficznych z punktu widzenia ich urody czy wartości artystycznej. Natomiast z racji ponaddwunastoletniego doświadczenia na polskim rynku badań marketingowych potrafię właściwie ocenić skutki oddziaływania znaków graficznych na ludzi.

Co widzę, patrząc na propozycję nowego logo Polski? Widzę nazwę mojego kraju, widzę schematyczny rysunek radośnie skaczącego ku górze ludzika i widzę puszczany przez niego latawiec. Przekaz jest dla mnie jasny. Należę do społeczeństwa, które potrafi "konstruować": jest zdolne budować inteligentne pomysły i eleganckie idee, które da się wcielić w życie; rzeczy i sprzęty - które będą działać. Do społeczeństwa młodego, inteligentnego i radosnego, którego członkowie umieją komponować interesującą muzykę, pisać niebanalne wiersze i ciekawe programy komputerowe, a także otwierać... dobre knajpy. Należę, do kraju, którego...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2712

Spis treści

Konflikt na Bliskim Wschodzie

Zamów abonament